• Ми працюємо сім днів на тиждень

Блог про теплоходи, катери і яхти у Києві

Історія теплохода «Бєлінський» в Україні і Росії

Блог

Історія теплохода «Бєлінський» в Україні і Росії

Теплоходи проєкту 646 типу Байкал побудовані на замовлення СРСР в Німеччині на верфі Warnowwerft Warnemuende в 1953-1956 роках. Всього СРСР отримав п'ятнадцять одиниць цього типу. Вони були названі на честь озер і видатних російських літераторів. Проєкт 646 - це серія середніх вантажопасажирських річкових теплоходів, призначених для роботи на пасажирських лініях, вихід яких допускався в прибережні морські райони.

СРСР планував будівництво круїзних суден класу «річка-море»

Блог

СРСР планував будівництво круїзних суден класу «річка-море»

В середині 80-х років минулого століття в журналі «Річковий транспорт» з'явилася дуже цікава стаття «Пасажирський флот: нові можливості». У статті автори запропонували новий напрямок розвитку круїзного річкового флоту в країні - будівництво економічно рентабельних пасажирських суден. У 80-х роках фінансові результати від експлуатації річкового круїзного пасажирського флоту виявилися збитковими.

Круїзи до країн де завжди тепло

Блог

Круїзи до країн де завжди тепло

На планеті існують чудові місця, де туристи відчувають себе дуже комфортно цілий рік: Карибські і Галапагоські острови, Французька Полінезія, Середземне море і Гаваї. У Середземномор'ї маршрути прокладають по західному та східному регіону. Туристи мають змогу побачили античні місця і зануритися в незліченні культурні можливості. На Карибських островах завжди тепло, чудове море та незаймані пляжі. Туристи насолоджуються природою та теплим кліматом.

Греція: 55 мільйонів доларів за круїзний лайнер «Sea Diamond»

Блог

Греція: 55 мільйонів доларів за круїзний лайнер «Sea Diamond»

Оголошено тендер на виконання робіт з ліквідації наслідків аварії лайнера «Sea Diamond», який затонув більше 10 років біля острова Санторіні в Егейському морі. На ліквідацію наслідків планують виділити 55 мільйонів євро. Круїзний теплохід «Sea Diamond» вже багато років залишається об'єктом численних судових розглядів. Всі погоджуються, що затонуле судно може негативно вплинути на довкілля і це буде мати серйозні наслідки для екології. Підняти корабель з дна моря намагалися неодноразово.

«Роял Карібіан» – популярна американська круїзна компанія

Блог

«Роял Карібіан» – популярна американська круїзна компанія

«Royal Caribbean» («Роял Карібіан») – популярна американська круїзна компанія з головним офісом в Майамі (США). Її власником є холдинг «Royal Caribbean Cruises Ltd», який володіє сорока двома суднами під брендами таких дочірніх підприємств: «Celebrity Cruises», «Royal Caribbean», «Pullmantur Cruises», «Azamara Club Cruises» і «CDF Croisières de France». Більше 25% ринку світових круїзів контролює цей холдінг. Починаючи з початку 90-х років всі судна компанії отримали в кінці своєї назви «of the Seas». Лайнери «Royal Carribean» дуже популярні серед туристів Америки і Європи, бо гості суден мають можливість в будь-який час відправитися на Кариби з неперевершеним комфортом. У світових рейтингах компанія однозначно займає високі місця. У туристичній індустрії компанія більше двадцяти років – це час, коли досвід вже перетворився в відмінну якість!

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕПЛОХОДА - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Ми працюємо сім днів на тиждень