• Ми працюємо сім днів на тиждень

Часті запитання

Щороку до нас звертаються бажаючі покататися на катері або орендувати судно для прогулянки по Дніпру. Замовники, які вже мають досвід оренди теплоходів, легко знаходять потрібні суду для оренди. Але новачкам важко розібратися в такій великій кількості суден і вибрати той теплохід, який дійсно підходить для їх заходи.

Наша компанія "Теплоходік" рекомендує вам наступне:

1. Заздалегідь визначтеся з кількістю запрошених гостей і орендуйте судно відповідно до кількості запрошених. Чим більше гостей на заході, тим більше повинна бути пасажиромісткість судна, і тим дорожче його оренда.

2. Бронювати теплохід необхідно тільки, коли відома точна дата заходу. Існує небезпека того, що теплохід на потрібну вам дату може бути зарезервований. Тому ми рекомендуємо заздалегідь визначатися з датою заходу і краще всього не менше ніж за місяць.

3. Уточніть перелік додаткових послуг, які Вам можуть запропонувати на теплоході: організація банкету або фуршету, можливість орендувати судновий камбуз для самостійного приготування їжі.

4. Вам необхідно особисто подивитися всі приміщення теплохода і внести передоплату за оренду судна (50% від вартості фрахту).

5. Проінформуйте гостей, що катер відправляється в рейс точно за розкладом і навіть хвилина простою входить у вартість фрахту. Гості також не зможуть покинути борт судна раніше заявленого часу, тому що він буде в рейсі.

6. Вгадати погоду в день торжества дуже важко. Є небезпека дощу або похолодання.

7. Безпека прогулянки залежить від пасажиромісткості судна. Не можна запрошувати гостей більше, ніж може взяти на борт теплоходу.

8. При тривалій прогулянці бажано організувати стоянку судна з виходом на берег, тому що більше трьох годин перебувати в замкнутому просторі дуже втомлює.

9. При організації зеленої стоянки на острові необхідно з'ясувати чи є на судні зручний трап для виходу пасажирів на берег, уточнити чи є на судні переносні меблі для пікніка і буде звучати музика на березі.

10. З'ясуйте заздалегідь, чи можна запросити на катер сторонній ресторан (кейтеринг) або варто замовляти банкет (фуршет) на судні у власника. На ряд теплоходів сторонні ресторани не допускаються. Практично на всіх судах за роботу стороннього ресторану стягується додаткова оплата.

11. Тривалість мінімальної оренди судна зросте в п'ятницю і вихідні дні, а також в дні випускних вечорів.

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕПЛОХОДА - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Ми працюємо сім днів на тиждень