• Ми працюємо сім днів на тиждень

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕПЛОХОДА - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Ми працюємо сім днів на тиждень

ОРЕНДА ЯХТИ В КИЄВІ

А ви подорожували коли-небудь на яхті? Ні? Тоді годі чекати! Вам терміново потрібно здійсните це бажання! Швидкісний вояж - це незабутні відчуття свободи та легкості!

Прогулянка на яхті - дуже популярний захід у любителів відпочинку і пригод. Стати власником такого дорого судна ризикне не кожний, бо не у всіх є така велика сума грошей. Але можна скористатися послугою прокату, що дозволяє насолодитися подорожжю за цілком доступною ціною. «Теплоходік» - це оренда кораблів на хороших та зручних для вас умовах. Ще ніхто не придумав нічого кращого, ніж прокат яхти, на якій можна швидко промчати по річці вздовж зелених берегів і схилів вічно молодого Києва. Як добре поїхати на вікенд на мальовничі острови Дніпра, ближче до природи та подалі від цивілізації!

Компанія «Теплоходік» пропонує орендувати моторну яхту в Києві для розважальної прогулянки по річці. Тільки у нас найшвидші і найкомфортніші судна, постійні маршрути яких прокладені по Дніпру уздовж Києва, до Українки і навіть на Київське море.

Яхта - це що за судно? Моторне, вітрильне або вітрильно - моторне? Ми говоримо яхта, а маємо на увазі катер і навпаки. А яка різниця між цими плавзасобами?

Слово «яхта» походить від голландського слова «jagen» та означає швидкісне судно, призначення якого перевезення кількох людей. Сьогодні в нашому розумінні - це будь-який плавзасіб для туристичних та спортивних цілей. На просторах річок, морів та океанів нині бігають моторні, вітрильні та вітрильно-моторні яхти.

Вітрильна яхта - це особливий плавзасіб, який складається з корпусу і парусного оснащення. Щоб рухатися по річці, йому необхідний попутний вітер та досвідчений рульовий. Вітрильники, звичайно, не в змозі змагатися в швидкості з моторними яхтами та залежать від напряму вітру. Вони не витримують ніякого порівняння з «моторними» по швидкості пересування і дуже залежні від попутного вітру. Оренда цих суден значно дешевше їх побратимів і вони досить поширені в Києві та Україні.

Вітрильники використовують силу вітру, тепло сонця та хвилі. Це плавзасіб з мотором, але використовує його лише для маневрів, щоб заходити в порти та при швартуванні і проходженні шлюзу.

Вітрильники діляться на крейсерські і гоночні. Крейсерські вітрильники мають набір зручностей та розраховані на тривалу автономність плавання. Це дозволяє їм віддалятися на великі відстані від баз укриття.

Гоночні (прогулянкові) вітрильники використовуються для подорожей в прибережній зоні. Вони із завидною постійністю беруть участь у вітрильних регатах в Києві та в інших містах на Дніпрі. У них відсутні нормальні побутові зручності, та немає достатнього запасу міцності, але вони легкі та швидкохідні.

Вітрильники бувають різних розмірів від маленьких на чотири людини до великих суден, на яких може розміститися п'ятнадцять пасажирів. Під час оренди вас навчать керувати плавзасобом. Ви будете знати нову термінологію та деякі поняття, які прийняті серед яхтсменів, що посприяє в свою чергу новому захопленню!

Якщо вас цікавить послуга оренда яхти в Києві, слід звертати увагу на наступні моменти:

 1. Розмір судна.
 2. Район плавання.
 3. Призначення - гонка або подорож.
 4. Конструкція підводної частини корпусу.

Закохані в річкові прогулянки воліють тільки вітрильно-моторні яхти, коли поєднується робота вітрила та силової установки. Звичайно, вітрила головні в цьому тандемі. Двигун на других ролях, але він необхідний, коли на водоймі повний штиль.

Моторні яхти - це подолання водної стихії за допомогою сучасних технологій, тоді як вітрильні - долають її за рахунок власних сил, використовуючи природні явища вітер та хвилю.

Моторні яхти обладнані одним або двома двигунами внутрішнього згоряння. Вони відрізняються підвищеним комфортом, розвивають величезну швидкість, в порівнянні з вітрильними судами. Яхти моторні будують різних розмірів і вони можуть досягати в довжину кілька десятків метрів. Для власника та його гостей на борту обладнані каюти, салони з системою кондиціонування повітря. На судні є різні системи життєзабезпечення: питного водопостачання, стічна, нафтоутримуючих вод. Витрата палива досить велика.

Яхту вибирають за такими параметрами:

 1. Вид яхти - парус або мотор.
 2. Клас комфортабельності (VIP, економ).
 3. Пасажиромісткість.
 4. Дата прогулянки.
 5. Тривалість рейсу.

Цінителі відпочинку на воді воліють тільки моторні яхти, які мають значні переваги:

Швидкість – головна і сильна сторона моторного ряду. Вони долають великі відстані досить швидко. Це вдале поєднання швидкості та екстриму.

Комфорт. Рівень комфорту досить високий. Його можна порівняти з сучасним круїзним судном, який також обладнаний із застосуванням сучасних технологій. Щоб відпочинок був безтурботним, а сервіс відповідав певному рівню, рекомендуємо найняти обслуговуючий персонал.

Місткість. Тут для орендаря достатньо місця, включаючи простору каюту власника. На судах для розміщення гостей передбачені комфортні місця. Пасажирські каюти з ванними або душовими кімнатами, просторий салон, зал ресторану, які дозволяють замовнику та його гостям, відчути себе як вдома. Палуба найчастіше великого розміру та ідеально підходить для сонячних ванн.

Дизайн. Моторні яхти будують з дуже якісних матеріалів. Ці матеріали гарантують надійну безпеку та створюють зручний якісний дизайн. Багато суден побудовані за індивідуальним проектом.

Для власника корабель стає повноцінним будинком, завдяки якому він ходить по морях та океанах і в будь яке цікаве для нього місце.

Яхти класифікуються за довжиною корпусу. Судна менше десяти метрів призначені для коротких рейсів та на близькі відстані. У них на борту невелика каюта, а зручності обмежені.

Судна довжиною від десяти до вісімнадцяти метрів найпопулярніші і найбільш затребувані. Вони ходять у рейси на великі дистанції і навіть виходять у море. Рівень комфорту у них достатній для тривалих рейсів.

Судна, побудовані розміром до двадцяти чотирьох метрів, мають достатній рівень комфорту. Щоб їх експлуатувати, необхідний екіпаж, адже на борту розміщені системи життєдіяльності та додаткове обладнання.

Яхти в довжину більше двадцяти чотирьох метрів відносяться до VIP-класу. Проживання на них дуже комфортне, як в п'ятизіркових готелях. Судновласники розміщують на борту сауни і басейни, міні поля для гольфу та вертолітні майданчики. Екіпаж може бути з двадцяти та більше осіб.

По конструкції корпусу вони діляться на однокорпусні (традиційні), катамарани (двокорпусні), тримарани (трьокорпусні). Катамаран - це дуже зручна яхта, можна сказати будинок на воді, де є камбуз, гальюн, холодильник, зручні каюти. Тут все сприяє відпочинку в колі сім'ї та друзів. Адже на катамарані за рахунок двох корпусів простору значно більше.

Катамаран дуже стійкий і не схильний до впливу сильного вітру і хвилі. Він рівно рухається по морській або річковий гладі. Плавзасіб має маленьку осадку, що дозволяє йому відвідувати місця, куди інші ніколи не зможуть зайти. Його оснащення значно збільшує автономність плавання і судно може здійснювати тривалі рейси. Недолік катамарану - при поганій погоді значно ускладнене керування.

Прогулянка по Дніпру дуже популярна розвага для киян та гостей столиці. Стали буденністю святкові заходи в берегових кафе й ресторанах, які вже нікого не радують.

Не обов'язково мати багато грошей, щоб організувати подорож по річці. Відпочинок на судні сьогодні доступний, а організувати захід і визначити його формат допоможе компанія «Теплоходік». Компанія пропонує взяти напрокат комфортну моторну яхту або справжню вітрильну. Ці плавзасоби справді підійдуть для нестандартних святкових заходв.

«Теплоходік» - це об'єднання судновласників, у яких на балансі знаходяться різноманітні яхти для відпочинку.

У нас великий асортимент суден різних класів й категорій, які відрізняються розмірами, місткістю пасажирів, а головне стилем. У нас кораблі на будь-який смак!

Яхта відрізняється від катера тим, що її рівень класу вище, а габарити більші і тому її вартість оренди може бути значно дорожче. В даний час вони побудовані з зручними пасажирськими салонами, кают-компаніями і каютами зі всіма зручностями. Палуби просторі і відмінно підходять для організації різних заходів.

Вибрати яхту, не подивившись на неї дуже складно. На нашому сайті ми показуємо основну інформацію та фотографії, щоб продемонструвати кожне судно з усіх боків. Тут можна швидко ознайомитися з представленими суднами, вибрати потрібне, а також визначитися з додатковими послугами, які часом необхідні при оренді.

Обов'язково потрібно дізнатися про відпрацьовані маршрути в межах Києва та Київської області.

Пропонуємо у нашій компанії треба орендувати яхту. Наші менеджери допомагають замовнику прокласти маршрут самостійно або запропонують найпопулярніші.

4-х годинні прогулянки по Дніпру - це урочистий захід (весілля, день народження), який поєднується з екскурсією "Панорама Києва".

6-ти годинні прогулянки - це відвідування острова з пікніком (корпоративи, ювілеї, весілля). Ви поринете в світ радості, гармонії та релаксації, при цьому відпочиваючи на палубі яхти або на березі річки.

На якій би прогулянці ви не зупинили свою увагу, ви будете забезпечені зручним судном та гідним обслуговуванням.

Ви зможете:

 1. Прокласти маршрут, який вас цікавить.
 2. Визначити місце стоянки та її тривалість.
 3. Організувати пікнік на острові або вечірку.
 4. Влаштувати риболовлю.
 5. Покататися на водних лижах, скутері.
 6. Скуштувати вишукані страви й насолодитися різноманітними напоями.

Для того, щоб здійснити прогулянку на яхті, необов'язково мати власний водний транспорт. Ми надаємо в ваше розпорядження судна, укомплектовані професійними членами екіпажів. З нашою допомогою замовник визначає маршрут, а тривалість рейсу, вартість оренди й умови прокату обговорює з нашим менеджером. Оплату подорожі необхідно провести до початку рейсу.

Вояж рікою зацікавить не лише киян, а й численних гостей столиці. Під час ділових перемовин, корабель забезпечує конфіденційність зустрічі, формує гідний імідж керівника та підвищує статус компанії. Це чудова можливість організувати відмінний подарунок собі й друзям. Судно складає гідну конкуренцію будь-якому ресторану і дозволяє на належному рівні відзначити день народження або ювілей.

Орендувати судно для весілля - це дуже стильно і нестандартно. Таке весілля привабливо тим, що ви уникаєте заходу з великою кількістю гостей. На кораблі часто проходить тільки частина заходу, включаючи фотосесію, а основне святкування відбувається в ресторані на березі. допоможе вам отримати відмінні знімки з заходів, урочистостей. Коли нам потрібен відмінний кадр, ми згодні на все. А судно справжній помічник нам в цьому.

Для яких цілей ми беремо яхту напрокат?

 1. Пізнавальна екскурсія по Дніпру.
 2. Святкування ювілею або весілля.
 3. Подорож в Межигір'є або на Київське море.
 4. Ділова зустріч.
 5. Трансфер на острів Великий.
 6. Нічна прогулянка «Панорама Києва».
 7. Локація для фотосесії.

Оренда яхти на цілий день - відмінна ідея для проведення романтичного побачення, урочистого заходу або просто прогулянки по Дніпру. Вибір корабля завжди тільки за вами, ми ж спробуємо виконати всі бажання та ідеї замовника з приводу майбутнього заходу.

Побачення закоханих на яхті запам'ятається надовго і може стати початком серйозних відносин в майбутньому. Відмінний сервіс на судні доповнить вдалу поїздку. Ресторанна сервіровка столика на відкритій палубі, келихи з шампанським, фрукти й бездоганне обслуговування порадують вашу другу половинку. Захід можна організувати у вигляді банкету або фуршету.

Судно ми оформимо квітами та кулями за бажанням. З нашою допомогою ви уникнете клопоту по влаштуванню такої романтичної прогулянки й заощадите час.

Взявши яхту напрокат в Києві ви поринете в світ гармонії і спокою. Це дозволить відволіктися від міської метушні, поповнити запаси життєвої енергією. Прогулянка дозволить забути про виробничі проблеми, а також безтурботно провести вікенд зі своїми друзями та родичами. Для відмінного відпочинку, який наша компанія організовує на вищому рівні, можна вже не їхати відпочивати на Карибські острови або Таїланд.

У нас є судна різної місткості пасажирів, класу і категорій, на яких ми допоможемо реалізувати будь-які фантазії та ідеї. На борту наших яхт комфортно і є всі умови для повноцінного відпочинку: салони, каюти, туалети, холодильник. Але таке життя надихає не всіх. Воно може бути дуже приємним і релаксуючим, але щоб домогтися цього вам доведеться попрацювати над цією темою.

Оренда яхти - дуже цікавить киян та гостей столиці і це одна з найбільш популярних послуг, які пропонує «Теплоходік». Ми є власниками суден тому приділяємо багато уваги технічному стану нашого водного транспорту. У нас ретельно підбирається екіпаж, який є професіоналами і забезпечує безпеку на судні. Наші менеджери організують поїздку на належному рівні. Все буде залежати від побажань замовника: екскурсія, нічна прогулянка, корпоратив або розважальний захід. При бажанні, ми навчимо вас керувати маломірним судном, адже це дуже захоплюючий процес.

Компанія пропонує гідні за комфортом кораблі, ціна оренди яких відповідає їх якості. Можна замовити додаткові послуги з організації банкету та запросити музикантів і артистів. Для компанії вважається пріоритетним забезпечити якісний відпочинок замовнику та його гостям.

Якщо у клієнта немає часу для підготовки заходу, то наша компанія надасть послуги з організації харчування, оформлення, сервісу, фотозйомки.

Наші менеджери допоможуть зробити вибір судна і врахують:

 1. Формат вашого заходу.
 2. Кількість гостей.
 3. Бюджет заходу.
 4. Меню банкету або фуршету.

Ми впораємося з усіма вашими завданнями. Вам же лишиться вибрати судно, укласти договір і зробити попередню оплату оренди. Всі інші завдання будуть узгоджені в ході підготовки.

Унікальність пропозицій нашої компанії з прокату дозволяє:

 1. Визначити індивідуальний маршрут прогулянки.
 2. Знайти судно для великої компанії.
 3. Забезпечити ізоляцію заходу від непроханих гостей.
 4. Пришвартуватися в будь-який момент на прохання замовника.
 5. Використовувати, як локацію для фотосесії.
 6. Організувати бенкет або фуршет.

Водна прогулянка - це романтичний та незабутній відпочинок, якщо ви подорожуєте на вітрильнику або на комфортній VIP-яхті. Оренда яхтидає можливість насолоджуватися річковим відпочинком в компанії кращих друзів. Це реально здійснити вояж, хай не дуже далекий, але в колі добрих знайомих, присутність яких доставить вам радість. Можна влаштувати веселий корпоратив для співробітників, а можна й тематичну вечірку з піратами та робінзонами. Все це стає доступним, якщо замовити прокат яхти.

Оренда яхти в Києві - це повноцінний відпочинок, привід розслабитися, відновити сили і повноцінно відпочити. Дуже дорого мати власне судно ще й утримувати його. Простіше скористатися послугою прокату й позбавити себе проблем пов'язаних з обслуговуванням і стоянкою.

Не варто відмовлятися від мрії прогулятися вночі по Дніпру з коханою людиною. Зробіть вашу мрію реальністю! Ми будемо дуже раді запропонувати вам послуги з організації прогулянки в Києві.

У компанії найбільший вибір яхт. У нас представлений великий асортимент кораблів від недорогих та затишних, до дорогих VIP-класу. Умови прокату цих суден значно відрізняються за вартістю оренди. Вартість прогулянок на різних яхтах буде різна.

Компанія «Теплоходік» пропонує цілком прийнятні ціни на послуги з оренди, а також на неповторні фотосесії, романтичні побачення, дні народження, корпоративи та зустрічі старих друзів. Проведіть своє дозвілля на швидкохідній моторній яхті! Корабль - це місце для різних розваг та за доступними цінами!

Вартість прогулянки буде залежати від пори року й тривалості прогулянки. При довгій подорожі більше 10 годин буде надана знижка.

Сьогодні в Києві орендувати яхту моторну або вітрильну досить просто. Щоб вибрати судно скористайтеся сайтом «Теплоходік», де детально зображений наш водний транспорт, вартість та умови прокату. Вам тільки треба зателефонувати, уточнити та взяти напрокат судно. На нашому сайті є кнопка замовлення «зворотній дзвінок». Ви там вказуєте свої умови та побажання, а ми зв'яжемося з вами і уточнимо побажання й вимоги.

Ми допоможемо вибрати теплохід та дізнатися всі нюанси про прогулянки. Ми працюємо, щоб наші гості повноцінно відпочивали та ні про що не хвилювались. Поспішайте до нас за незабутніми відчуттями й приємними емоціями! Вартість оренди суден та їх фотографії актуальні і знаходяться на сайті.

У вас є можливість взяти яхту в довгострокову оренду або на невеликій обмежений термін. Не забувайте, що якість вашого заходу залежить від обраного для прогулянки судна, його комфорту та сервісу на ньому. Умови перебування на невеликому судні значно відрізняються від умов VIP-яхт за комфортом та рівню обслуговування. VIP-яхта в першу чергу підходять для корпоративних свят, ювілеїв або весілля.

Київські яхти - це швидкісні сучасні судна, які в першу чергу призначені для відпочинку та туризму. Оренда яхти дозволить вам побачити приголомшливий захід сонця, насолодитися зоряним небом і відчути романтику річкової подорожі. І все це буде відбуватися на судні з відмінним комфортом та сервісом.

Для вас на яхті є всі умови, щоб:

 1. Насолодитися нічною або вечірньою прогулянкою під музику і келих шампанського.
 2. Влаштувати веселу молодіжну вечірку з коктейлями.
 3. Милуватися з борта феєрверком або салютом, якщо час прокату збігається з державними святами.
 4. Провести незабутню весільну подорож.
 5. Організувати корпоративний захід.

Ви можете справити незабутнє враження на потрібних людей, орендуючи судно, де є чудові умови для ділових переговорів.

Наша компанія пропонує вам орендувати яхту будь-якого класу та для різних випадків. У вас з´явилося бажання покататися? Телефонуйте! Прогулянками на суднах наша компанія займається з 2012 року. Ми надаємо послуги з аренди на будь-який час. Тривалість подорожі по річці ви визначаєте самостійно. Це може бути кілька годин, один день або будь-який інший термін.

Запланувати прогулянку можна у нас на будь-який місяць навігації. У дні випускних вечорів (весна-літо) популярність цієї послуги вище, тому бронювати необхідно заздалегідь. Ви отримаєте колосальне задоволення від подорожі по річці: нічне підсвічування Лаври і мостів, досвітня міська тиша, могутній Дніпро - такі враження заповняться надовго.

Замовляйте яхти в компанії «Теплоходік», а ми забезпечимо вам гарний відпочинок.

Чекаємо Вас на борту!

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕПЛОХОДА - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Ми працюємо сім днів на тиждень

ОРЕНДА ЯХТ ДО 25 ЧОЛОВІК

Яхта моторна REGAL COMMODORE

REGAL COMMODORE

 • до 5 чоловік
 • 3000 грн / год
детальніше

ОРЕНДА ЯХТ ДО 50 ЧОЛОВІК

Яхта моторна РОМАНТИК

РОМАНТИК

 • до 35 чоловік
 • 9000 грн / год
детальніше
Яхта моторна ЕДЕМ

ЕДЕМ

 • до 30 чоловік
 • 5500 грн / год
детальніше

ОРЕНДА ЯХТ ДО 100 ЧОЛОВІК

Яхта моторна СРІБНИЙ БРИЗ

СРІБНИЙ БРИЗ

 • до 80 чоловік
 • 5500 грн / год
детальніше

ОРЕНДА ЯХТ ВІД 150 ЧОЛОВІК

Яхта моторна СРІБНА ХВИЛЯ

СРІБНА ХВИЛЯ

 • до 300 чоловік
 • 11500 грн / год
детальніше