• Ми працюємо сім днів на тиждень

Замовити теплохід для вечірки «під ключ»

ТОП ОРНДОВАНИХ ТЕПЛОХОДІВ В КИЄВІ

Теплохід ОМАР ХАЙЯМ

ОМАР ХАЙЯМ

  • до 100 чоловік
  • 2600 грн / год
детальніше
Теплохід КИЇВСЬКА ЛАСТІВКА

КИЇВСЬКА ЛАСТІВКА

  • до 120 чоловік
  • 6000 грн / год
детальніше
Теплохід ЕЛЬБРУС

ЕЛЬБРУС

  • до 150 чоловік
  • 3000 грн / год
детальніше

Скільки буде коштувати випускний на теплоході?

Пакет «Вечірка на теплоході»

2024 рік №1 №2 №3 №4
Місце посадки і висадки (Гідропарк) + + - -
Місце посадки і висадки (Поділ) + + + +
Місце посадки і висадки (Московський міст) + - - -
Кількість пасажирів до 50 осіб + - - -
Кількість пасажирів до 80 осіб - + - -
Кількість пасажирів до 100 осіб - - + -
Кількість пасажирів більше 150 осіб - - - +
Кількість годин оренди - не менше п`яти + + + +
Діджей - - - -
Шоу-програма - - - -
Ціна пакету, грн от 18000 от 21000 от 23000 от 100000
50 осіб 80 осіб 100 осіб более 150 осіб

ШВИДКЕ ЗАМОВЛЕННЯ ТЕПЛОХОДА - ТЕЛЕФОНУЙТЕ:

Ми працюємо сім днів на тиждень

Вам треба організувати веселу вечірку... Причому таку, щоб запам'яталося всім запрошеним надовго. Вечірки найчастіше стандартні і завжди проходять в одному і тому ж місці: клуб або кафе. Кожна з них повторює попередню і не викликає особливих емоцій. А як хочеться чогось незвичайного.

Вечірка на теплоході дозволить урізноманітнити захід, запросити багато гостей і провести на них надзвичайне враження.

Атмосфера вечірки на кораблі завжди чудова і неповторна. Комфорт пасажирських салонів, простора відкрита палуба, мальовничі пейзажі, що пропливають повз теплохід, зустрічні кораблі завжди справляють незабутнє враження на гостей. Приміщення і палуби судна, будуть декоровані в певному стилі і підготовлені спеціально для святкової вечірки.

Всі бажання замовника щодо прикрашання судна відповдно до тематики свята втілять досвідчені професіонали або він може це зробити самостійно. На теплоході можна шуміти, включати голосно музику, танцювати до ранку і при цьому нікому не заважати.

З огляду на побажання клієнта, буде розроблена програма проведення вечірки. Для створення потрібної обстановки і веселощів потрібно команда досвідчених фахівців: ведучий, ді-джей, запрошені артисти, всі ті професіонали, які пожвавлять вечірку, додадуть в неї іскрометні веселощі і рух, а елементи гумору дозволять перетворити захід в незабутнє шоу. Можна увічнити подію, запросивши професійного фотографа для красивих фотографій.

Теплохід - це нестандартне проведення заходу. Якщо буде організований "фейс-контроль" при вході та інші обмежуванні заходи, на борт теплохода не потраплять небажані пасажири.

Зростає популярність кораблів в якості майданчика для організації різного роду заходів, а вечірка на теплоході, покаже, що ви йдете в ногу з часом. Це створить вам імідж людини, яка вміє відмінно відпочивати і дарувати відпочинок іншим.

Вартість вечірки на теплоході включає погодинну оренду теплохода, а також послуги ді-джея. При бажанні можна організувати шоу-програму, а також запросити кейтеринговую компанію.

Вартість пакета орієнтовна, а остаточна ціна замовлення буде сформована після з'ясування дати проведення та кількості гостей.

Час оренди теплохода, який зазначений в пакеті, є мінімальним для даної послуги і його можна збільшити.

Наповнення кожного пакета можна змінити.

Компанія не бере комісію за надання послуг.

Ви можете організувати вечірку самостійно, але якщо знадобиться допомога, то наші менеджери візьмуть на себе вирішення всіх питань. Вам треба буде тільки прибути на захід, щоб зустріти гостей і почати відпочивати.

При бажанні фуршет на теплоході може бути приготований з урахуванням тематики вечірки. Гостей вечірки на теплоході очікує відмінний прийом, чудовий сервіс і комфорт.

Захід залишиться в пам'яті всіх запрошених надовго. Ви можете запланувати висадку на острів або пройти річкою вздовж історичної частини Києва. Це додасть нових яскравих вражень гостям вечірки.